Ekonomi piyasaları içerisinde duymaya alıştığımız hususlardan biri olan hisse senedi bir takım şartlara bağlı olarak basılan bir işlemdir. Hisse Senedi Basım mecburiyeti iki şekildedir. Bunlardan birincisi nama yazılı ikincisi ise hamiline yazılı olmasıdır. Hisse senetlerinin bastırılması özellikle büyük şirketlere bir takım avantajlar sağlayacaktır. Örneğin hisse senedini batırdıktan sonra 2 sene bu senedi elinde tutan birisi devrederken gelir vergisi ve KDV ödemiyorlar.
Matbaa sektöründe çok uzun yıllardır hizmet veren firmamız pay senedi basımı konusunda ihtiyacı olan herkesin ulaşabileceği bir noktadır. Firmamızın uzun yıllar getirmiş olduğu tecrübe beraberinde bizimle sürekli olarak çalışan firmaları da bir araya toplamış bu anlamda tüm güvenlik önlemleri de alınarak evrak baskı işlemleri tamamlanır. Bazı evrakların basımı çok önemlidir ve sıradan matbaa işleriyle karıştırmamak gerekir.
Özellikle de pay senedi gibi değerli bir evrakın basımını üstleniyorsanız o zaman üzerinizdeki sorumluluğun ve bunun için size verilen yetkinin de farkında olmanız gerekiyor. Biz sektörde çok uzun yıllar boyunca kıymetli evrakların baskı işlemlerini yaptık ve her yaptığımız işimizde de bize olan güveni boşa çıkarmadık. Firmamız kıymetli evrakların basımı öncesinde isterseniz size ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti sağlayabilir ve bu sayede konuyla ilgili olarak ihtiyacınız olan ve bilmek istediğiniz her şeyi detaylarıyla size aktarırız. Firma olarak kaliteyi her zaman üst seviyede tutarak sıradan bir iş ya da işçilik yapmayız.